1. Společnost

TOMÁŠ ENGE A TÝM HS AUTOMOBIL


Představujeme Vám náš nový závodní speciál Toyota YARIS GR, který jsme otestovali na Valašské rally 2023.
Zatěžkávací zkouška vozu proběhla na výbornou. Pilot Tomas Enge, navigátorka Lucie Engová i celý servisní tým TOYOTA HS AUTOMOBIL byli spokojeni s výsledkem. Nyní nás čeká další příprava na první ostrou rally.
Těšte se s námi na nový začátek a fanděte nám!

TOYOTA GR YARIS

Podívejte se co dokáže naše kráska Toyota Yaris GR z dílny týmu TOYOTA HS AUTOMOBIL.

PÍSTOVSKÉ MOKŘADY

3. - 4. 9. 2022 jsme společně s Tomas Engem a David Křípal z Ultimate Dakar oslavovali 10.ročník Pístovské mokřady. Naše show a závod se dvěma Yarisy GR mezi Tomášem Engem a Adam Havlík byl napínavý do poslední vteřiny.

David Křípal svezl nejodvážnější  vylosované fanoušky na offroadové trati s dakarským speciálem Toyota Land Cruiser. Pro ostatní nadšené fandy jsme měli připravenou autogramiádu Tomáše Engeho a Davida Křípala s různými dárky, soutěžili jsme mimo jiné o Toyoty na víkend.
Jako třešničku na dortu jsme dovezli ukázat i vozy, které máme skladem a jsou ihned k odběru. Celá show by se dala nazvat: „Nasednu a jedu!“ Tak přijď i ty, nasedni a odvez si od nás úplně novou Toyotu C-HR, Corollu, Proace Verso hned teď.

BARUM RALLY

26. - 28. 8. 2022 jsme se účastnili 51.ročníku Barum czech rally Zlín společně s elitní skupinou FIA Mistrovství Evropy a Mistrovství České republiky, pro kterou náš závoďák Toyota Yaris GR projel trať jako nulté auto.
Za volantem neseděl nikdo jiný než Tomas Enge a spolujezdce mu dělal člověk z toho nejpovolanějšího místa v HS AUTOMOBIL pro tuto sedačku – vedoucí servisu Adam Havlík.
Pro fanoušky barumky jsme měli následně po celou dobu konání rally připraveného Tomáše s Yarisem GR a autogramiádou s dárky pro diváky.

TESTOVÁNÍ NAŠÍ TOYOTY YARIS GR NA BRNĚNSKÉM AUTODROMU

TÝM HS AUTOMOBIL V NÁMĚŠTI NAD OSLAVOU

Tým TOYOTA HS AUTOMOBIL společně s Tomas Enge se představil na 41. Zámecký vrch MANN-FILTER 2022 v Náměšti nad Oslavou.
Potěšil nás váš obrovský zájem o náš tým. Tomas Enge měl úspěch jak na trati, tak i v našem závodním depu u fanoušků značky Toyota.
Velice si vážíme pozvání od Marka Rybníčka a blahopřejeme mu k vítěztví.
Je nám ctí a jsme hrdí na to, že nejrychlejší sériové auto na Zámeckém Vrchu v Náměšti nad Oslavou byla právě naše Toyota Yaris GR, kterou řídil Tomas Enge. My Tomášovi děkujeme za skvělou prezentaci našeho týmu TOYOTA HS AUTOMOBIL.
Těšíme, na další automobilové akci na viděnou!